Zwrot akcji! Ziobro nagle zniknął z Węgier, teraz jest w TYM kraju. „Wyleciał wczoraj, ma wizę”
Zbigniew Ziobro już nie przebywa na Węgrzech! Prawicowe media ujawniły, że uciekinier znalazł sobie nową bezpieczną przystań. Już nie Węgry! Węgrzy powiedzieli „dość” rządom Viktora Orbana i jego partii Fidesz. W sobotę doszło do zaprzysiężenia nowej władzy, premierem Węgier oficjalnie został Peter Magyar. Utrata władzy przez Orbana to dramat dla dwóch uciekinierów, posłów PiS Zbigniewa Ziobry i Marcina Romanowskiego. Magyar już dał do zrozumienia, że ci panowie nie mają czego szukać na Węgrzech, gdzie dostali od Orbana azyl. Wygląda na to, że Ziobro nie chciał ryzykować i błyskawicznie wdrożył plan B. Jak informuje prawicowy portal wPolityce.pl, PiS-owski uciekinier jest już w… Stanach Zjednoczonych. – Z naszych ustaleń wynika, że Zbigniew Ziobro wyleciał z Węgier wczoraj. Polityk ma bowiem amerykańską wizę (nie azyl) – czytamy w portlau. Ziobro ucieka przed zarzutami Ziobro ucieka, bo w Polsce czeka go 26 zarzutów w śledztwie dotyczącym nieprawidłowości wokół Funduszu Sprawiedliwości. Sam polityk przekonuje, że wcale nie ucieka, on po prostu jest szykanowany przez władzę i nie może liczyć na sprawiedliwy proces. – Z mojego punktu widzenia ta nowa władza nie jest dobra, ponieważ jest uwikłana w całkowite podporządkowanie Brukseli, czyli w naszym polskim kodzie – Berlinowi – grzmiał Ziobro w kwietniowej rozmowie z portalem wPolityce.pl.

Zbigniew Ziobro już nie przebywa na Węgrzech! Prawicowe media ujawniły, że uciekinier znalazł sobie nową bezpieczną przystań.
Już nie Węgry!
Węgrzy powiedzieli „dość” rządom Viktora Orbana i jego partii Fidesz. W sobotę doszło do zaprzysiężenia nowej władzy, premierem Węgier oficjalnie został Peter Magyar. Utrata władzy przez Orbana to dramat dla dwóch uciekinierów, posłów PiS Zbigniewa Ziobry i Marcina Romanowskiego. Magyar już dał do zrozumienia, że ci panowie nie mają czego szukać na Węgrzech, gdzie dostali od Orbana azyl.
Wygląda na to, że Ziobro nie chciał ryzykować i błyskawicznie wdrożył plan B. Jak informuje prawicowy portal wPolityce.pl, PiS-owski uciekinier jest już w… Stanach Zjednoczonych.
– Z naszych ustaleń wynika, że Zbigniew Ziobro wyleciał z Węgier wczoraj. Polityk ma bowiem amerykańską wizę (nie azyl) – czytamy w portlau.
Ziobro ucieka przed zarzutami
Ziobro ucieka, bo w Polsce czeka go 26 zarzutów w śledztwie dotyczącym nieprawidłowości wokół Funduszu Sprawiedliwości. Sam polityk przekonuje, że wcale nie ucieka, on po prostu jest szykanowany przez władzę i nie może liczyć na sprawiedliwy proces.
– Z mojego punktu widzenia ta nowa władza nie jest dobra, ponieważ jest uwikłana w całkowite podporządkowanie Brukseli, czyli w naszym polskim kodzie – Berlinowi – grzmiał Ziobro w kwietniowej rozmowie z portalem wPolityce.pl.
– Cokolwiek będę robił, gdziekolwiek się znajdę, będę walczył z Tuskiem, który jest niszczycielem państwa polskiego, czyli tego wszystkiego, co obserwujemy. Rozpoczęło się od nielegalnego przejęcia telewizji publicznej; nielegalnego przejęcia siłowego w jednym i drugim wypadku prokuratury; nielegalnego przejmowania i wyrzucania dziesiątków prezesów sądów, którzy są chronieni ustawowymi kadencjami; nielegalnego paraliżowania pracy Trybunału Konstytucyjnego; nie wypłacenia pensji sędziom, nielegalnego niewykonywania orzeczeń Sądu Najwyższego, które mu nie odpowiadają – mówił Ziobro. – Czy będę w Budapeszcie, czy los sprawi, że będę znowu w Warszawie, to będę walczył z Tuskiem. Jestem przekonany, że Tusk zawsze będzie to odczuwał – skwitował. Jak widać, teraz będzie postanowił kontynuować swoją „walkę” z wygodnej pozycji w Stanach Zjednoczonych.
Źródło: wPolityce.pl
Udostepnij artykul
