Sceny na konferencji PiS! Błaszczak odpalił się i zagrzmiał w stronę dziennikarza TVP. „Wstydźcie się!”
Sceny na konferencji prasowej z udziałem polityków PiS! Mariusz Błaszczak stracił cierpliwość i zaatakował dziennikarza TVP. – Wstydźcie się! – grzmiał Mariusz Błaszczak, Rafał Bochenek i Zbigniew Kuźmiuk zorganizowali konferencję prasową pod siedzibą MSZ. Ekipa z PiS chciała pokazać „różnicę standardów” między rządem Zjednoczonej Prawicy a obecną władzą, gdy „dochodzi do kryzysu”. Chodzi o ewakuacje polskich obywateli z Bliskiego Wschodu. Mariusz Błaszczak opowiadał, jak to wspaniale radził sobie w takich sytuacjach rząd Prawa i Sprawiedliwości. – Beztroska rządu koalicji 13 grudnia i odpowiedzialność rządu PiS – opowiadał Błaszczak. Gdy panowie przekazali już narrację napisaną przez centralę Nowogrodzkiej, zaczęły się pytania dziennikarzy. I nie zabrakło pytań o najgorętszy obecnie temat polityczny – wdrożenie unijnego programu SAFE. – Program SAFE jest niekorzystny dla Polski, to nie jest program modernizacji sił zbrojnych, tylko program polityczny, mający prowadzić do tego, by Europa odcięła się od Stanów Zjednoczonych – grzmiał Błaszczak. Przynajmniej wszystko jest jasne – powodem blokowania SAFE przez PiS jest służalczość wobec Donalda Trumpa. Nie zabrakło gadek o utracie suwerenności i oddaniu Brukseli i Berlinowi kontroli nad Polską. – Fundusz pożyczkowy SAFE powoduje utratę suwerenności przez nasz kraj. Będziemy uzależnieni od widzimisię oligarchów unijnych. Będziemy zmuszeni do przyjmowania migrantów, będziemy zmuszeni do hołdowania ideologii tęczowej, żeby

Sceny na konferencji prasowej z udziałem polityków PiS! Mariusz Błaszczak stracił cierpliwość i zaatakował dziennikarza TVP. – Wstydźcie się! – grzmiał
Mariusz Błaszczak, Rafał Bochenek i Zbigniew Kuźmiuk zorganizowali konferencję prasową pod siedzibą MSZ. Ekipa z PiS chciała pokazać „różnicę standardów” między rządem Zjednoczonej Prawicy a obecną władzą, gdy „dochodzi do kryzysu”. Chodzi o ewakuacje polskich obywateli z Bliskiego Wschodu. Mariusz Błaszczak opowiadał, jak to wspaniale radził sobie w takich sytuacjach rząd Prawa i Sprawiedliwości.
– Beztroska rządu koalicji 13 grudnia i odpowiedzialność rządu PiS – opowiadał Błaszczak. Gdy panowie przekazali już narrację napisaną przez centralę Nowogrodzkiej, zaczęły się pytania dziennikarzy. I nie zabrakło pytań o najgorętszy obecnie temat polityczny – wdrożenie unijnego programu SAFE.
– Program SAFE jest niekorzystny dla Polski, to nie jest program modernizacji sił zbrojnych, tylko program polityczny, mający prowadzić do tego, by Europa odcięła się od Stanów Zjednoczonych – grzmiał Błaszczak. Przynajmniej wszystko jest jasne – powodem blokowania SAFE przez PiS jest służalczość wobec Donalda Trumpa. Nie zabrakło gadek o utracie suwerenności i oddaniu Brukseli i Berlinowi kontroli nad Polską.
– Fundusz pożyczkowy SAFE powoduje utratę suwerenności przez nasz kraj. Będziemy uzależnieni od widzimisię oligarchów unijnych. Będziemy zmuszeni do przyjmowania migrantów, będziemy zmuszeni do hołdowania ideologii tęczowej, żeby szaleństwo związane z religią klimatyczną było w Polsce wprowadzane – bredził Mariusz Błaszczak. Po kolejnych pytaniach dziennikarza TVP nie wytrzymał.
– To jest spin, który państwo produkujecie, ja rozumiem, że jesteście w likwidacji i dostaliście takie polecenie ze strony rządu, ale wstydźcie się, wstydźcie się, wstydźcie się – wściekał się Błaszczak. Następnie wychwalał USA jako największego i najlepszego sojusznika Polski.
– Powinniśmy pielęgnować relacje z liderem Sojuszu Północnoatlantyckiego. Liderem NATO są Stany Zjednoczone! Udowodniły, że tylko ich obawia się Putin, mają najsilniejszą armię na świecie. A kiedy minister spraw zagranicznych Sikorski atakuje z mównicy sejmowej Stany Zjednoczone to on działa na rzecz interesów Polski? – grzmiał Błaszczak. – A kiedy Donald Tusk atakuje prezydenta Donalda Turmpa to działa zgodnie z polskimi interesami? Nie, szkodzi Polsce. Rządzą naszym krajem ludzie, którzy szkodzą Polsce – nakręcał się.
Udostepnij artykul
