Po godzinach

Polska gwiazda tenisa pokazała wysportowane ciało, Pawłowicz była zniesmaczona. "Ja bym się nie rozebrała" - CrowdMedia

2 maja 2026, 09:45987 wyswietlen
Udostępnij:

Jedna z sesji zdjęciowych Agnieszki Radwańskiej wywołała ogromne poruszenie. Polska tenisistka pokazała swoje wysportowane ciało, by promować zdrowy tryb życia. Krystyna Pawłowicz zadowolona nie była.

Polska gwiazda tenisa pokazała wysportowane ciało, Pawłowicz była zniesmaczona. "Ja bym się nie rozebrała" - CrowdMedia

Jedna z sesji zdjęciowych Agnieszki Radwańskiej wywołała ogromne poruszenie. Polska tenisistka pokazała swoje wysportowane ciało, by promować zdrowy tryb życia. Krystyna Pawłowicz zadowolona nie była.

Głośna sesja Radwańskiej

Krystyna Pawłowicz – była posłanka PiS i była sędzina Trybunału Konstytucyjnego uwielbia dzielić się swoimi przemyśleniami i wizjami rzeczywistości za pośrednictwem mediów społecznościowych. Oczywiście jej podstawowym miejscem aktywności jest platforma X. Jeżeli myślicie, że pani Krystyna w swojej karierze komentowała tylko wydarzenia polityczne, to grubo się mylicie.

„Super Express” przypomniał ostatnio głośną sesję Agnieszki Radwańskiej. Polska tenisistka jeszcze w trakcie swojej kariery (finalistka Wimbledonu 2012, wiceliderka rankingu WTA, zwyciężczyni kończącego sezon turnieju WTA Finals w 2015 roku) wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej dla magazynu „ESPN Body Issue”. O zdjęciach zrobiło się głośno, jak to zwykle bywa w takich przypadkach. Radwańska pokazała nieco więcej wysportowanego ciała (w sesji chodziło o promowanie zdrowego trybu życia) i tyle wystarczyło, bo rozpoczęła się dyskusja na ten temat.

A ponieważ Agnieszka Radwańska jest katoliczką, to w sprawie jej sesji wypowiadali się nawet duchowni. A gdzie duchowni, tam i Krystyna Pawłowicz. – Ja na miejscu Radwańskiej bym się nie rozebrała. Bardzo się jej dziwię, przecież ma wszystko: osiągnęła wielki sukces, jest młoda, ładna, a takie zdjęcia odbierają jej tylko powagę. Zrobiła to niepotrzebnie! mówiła Krystyna Pawłowicz w rozmowie z „Super Expressem”.

Czasy się zmieniły?

Co ciekawe, swoje trzy grosze do dyskusji na temat sesji Agnieszki Radwańskiego dorzucili m.in. kulomiot Tomasz Majewski i członek grupy „Big Cyc” Krzysztof Skiba.

– Zdjęcia są całkiem dobre, a każdy sposób promowania się jest właściwy, zwłaszcza w tak dużym magazynie. Widać, że Agnieszka myśli globalnie. Promuje się na rynku amerykańskim przed turniejem US Open, zatem we właściwym czasie i miejscu – przekonywał Tomasz Majewski. – Gorliwe katoliczki też mogą pokazać tyłek i cycki – podsumował w swoim stylu Krzysztof Skiba.

To był 2013 rok… Niby nie tak dawno, a mamy wrażenie, że byliśmy wtedy o wiele bardziej pruderyjni. Czy dziś ktokolwiek zwróciłby uwagę na taką sesję? Mamy wrażenie, że raczej przeszłoby to bez większego echa.

Źródło: Se.pl

Udostepnij artykul

Komentarze

Ladowanie...

Dodaj komentarz