Młody Martyniuk zwyzywał Nawrockiego, teraz przeprasza. A to nie koniec! "Jest ze mną źle" - CrowdMedia
Ten to ma krótki lont. Daniel Martyniuk znieważył prezydenta Karola Nawrockiego. Rura szybko mu zmiękła i teraz błąga o przebaczenie.

Ten to ma krótki lont. Daniel Martyniuk znieważył prezydenta Karola Nawrockiego. Rura szybko mu zmiękła i teraz błaga o przebaczenie.
Daniel Martyniuk upada coraz niżej
Daniel Martyniuk publikował ostatnio na Instagramie różne filmiki, na których wyzywał poszczególne osoby, w tym członków swojej rodziny, rodziców, a nawet Karola Nawrockiego. No i w tym ostatnim przypadku trafiła kosa na kamień, bo to już podlega karze: nie można obrażać głowy państwa, bez znaczenia, kto nią jest! Grozi za to kara!
Co dokładnie mówił synalek gwiazdora disco polo? Zaczął od ataku na swoją byłą partnerkę.
– Wiecie, że ta gościówa jeszcze mówiła, że zna Nawrockiego? […] Ty powiedziałaś, że znasz prezydenta, powiedziałaś, że znasz innych ludzi, kolegów prezydenta – rzucił nagle.
Od tego przeszedł do ataku na prezydenta. Zaczął wypominać mu jego przeszłość.
– Jesteś kibolem. Kibol. Kibol ty. I mógł dociągać się czegoś takiego. Jak? Za jakie grzechy? Ty jesteś w ogóle na czele. Jak? Za jakie grzechy? Człowieku, za jakie grzechy ty jesteś w ogóle na czele? Kim ty jesteś? Kibolu ty […] Żeby tylko pałac po tobie nie śmierdział […] Dresiarz z Lechii Gdańsk […] Bez nas jesteś nikim i wypi**** […] Prezydencie Nawrocki, dla mnie jesteś śmie*** – bredził do kamerki.
Cóż, nawet jak na gościa, który słynie z żałosnych zachowań, to chyba za mocne.
Rura szybko mięknie
Na długo jednak odwagi Martyniukowi nie wystarczyło. Kilkanaście godzin później zaczął przepraszać i zapowiedział, że idzie się leczyć.
– Chciałbym przeprosić ludzi w całej Polsce za te wszystkie słowa, które mówiłem. Coś mi się chyba stało z głową, nie wiem. Jest ze mną źle, naprawdę. (…) Idę na leczenie. Naprawdę się zamykam, odcinam od wszystkiego. To jest koniec! Mam nadzieję, że kiedyś mnie poznacie jako innego, normalnego człowieka – powiedział.
Młody Martyniuk przeprosił i wszystkich internautów, i prezydenta Karola Nawrockiego. Czy szczerze? Raczej przeraził się pozwu i tego, że rodzice zabiorą mu kieszonkowe!
źródło: https://jastrzabpost.pl/
Udostepnij artykul
