Po godzinach

Doda poszła do Nawrockiego, w sieci lawina komentarzy! "Ale byśmy mieli prezydentową" - CrowdMedia

3 lutego 2026, 13:57101 wyswietlen
Udostępnij:

Doda była już w Sejmie, spotkała się z ministrem Waldemarem Żurkiem, a już jutro stanie twarzą w twarz z Karolem Nawrockim. Internet zapłonął.

Doda poszła do Nawrockiego, w sieci lawina komentarzy! "Ale byśmy mieli prezydentową" - CrowdMedia

Doda była już w Sejmie, spotkała się z ministrem Waldemarem Żurkiem, a dziś stanęła twarzą w twarz z Karolem Nawrockim. Internet zapłonął jeszcze przed spotkaniem wokalistki z prezydentem.

Walczy o los zwierząt

W połowie stycznia Dorota Rabczewska „Doda” niespodziewanie zjawiła się w Sejmie na Komisji Nadzwyczajnej do spraw ochrony zwierząt. Wszystko miało związek z zaangażowaniem się piosenkarki w walkę o poprawę losu psów, które trafiły do schronisk-obozów. Najgłośniej było o Sobolewie.

– Ja rozumiem, że pieniądze to jest wszystko i walczycie o każdą złotówkę, ale trochę szacunku do tego stołu, który stara się walczyć o kogoś innego. Nawet udawajcie! Po prostu się nie śmiejcie, bo to świadczy o zaburzeniach psychicznych. I to nie naszych, tylko waszych. Nie śmiejcie się w twarz, gdy mówimy o śmierci zwierząt i śmierci ludzi – mówiła Doda. Później wygłosiła przemówienie dotyczące schronisk i apelowała m.in. o większe kontrole – kastrację i czipowanie.

Ostatnio wokalistka spotkała się z ministrem sprawiedliwości Waldemarem Żurkiem. – Moje postulaty zostały wysłuchane z wielkim zaangażowaniem i zrozumieniem przez Waldemara Żurka – napisała Rabczewska, podkreślając, że teraz czeka na konkretne działania ze strony resortu.

We wtorek spotkanie z Nawrockim

Jak się okazuje, to nie koniec politycznych spotkań na szczycie. We wtorek Doda spotkała się z prezydentem Karolem Nawrockim i Pierwszą Damą. Temat spotkania? Postulaty legislacyjne, o które wokalistka zabiega od miesięcy. Rabczewska domaga się m.in. zaostrzenia kar za znęcanie się nad zwierzętami, obowiązkowych szkoleń dla sędziów i prokuratorów oraz bezterminowego zakazu posiadania zwierząt dla osób skazanych za okrucieństwo wobec nich.

Biorąc pod uwagę, że Nawrocki zawetował ustawę łańcuchową, to była trudna rozmowa. – Jutro Wasze gorące serca będą mi potrzebne — napisała na Instagramie przed spotkaniem z Nawrockim. „Bohaterka”, „Idziesz jak burza”, „Szacunek za działanie”, „Dziękuje za pomoc zwierzakom”, „Doda, jesteś cudowna! Nieś dalej swoje dobre serducho dla zwierzaków” – piszą fani wokalistki pod jej postem. Nie brakuje też zaskakujących wpisów. „Pierwsza dama, wyglądasz dzisiaj jak prezydentowa!”, „Doda na prezydenta, ale byśmy mieli prezydentową” – czytamy w komentarzach na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez D🌕DA (@dodaqueen)

Źródło: Onet

Udostepnij artykul

Komentarze

Ladowanie...

Dodaj komentarz